ثبت سفارش

کسب درآمد از یوتیوب + آموزش تصویری

کسب درآمد از طریق یوتیوپ

یوتیوب چیست؟

یوتیوب یک آکادمی آنلاین است برای افرادی که علاقه مند به کسب درآمد هستند. جالب است بدانید هدف اصلی این آکادمی، کسب در آمد از طریق به نمایش گذاشتن تبلیغات خود است. در ادامه با سایت تخصصی ترجمه آی اس یار همراه باشید

 

کسب درآمد از یوتیوب

کسب درآمد از یوتیوب

انتظار میرود در ایران به دلایلی از جمله تحریم و مسدود بودن وب سایت ها، کسب درآمد از یوتیوب برای بسیاری از کاربران ایرانی امری محال باشد. بسیاری از افراد ایرانی زبان در نقاط مختلف جهان به کسب در امد از طریق یوتیوب میپردازند. یوتیوب یکی از برترین سایت های جهان است. هر کاربر حدود ۴۰ دقیقه در یوتیوب حضور دارد. با کمی خلاقیت در یوتیوب میتوان درآمد مناسب را بدست آورد. منظور از کسب در آمد در یوتیوب این است که بتوان مستقیما از خود یوتیوب پول گرفت.

نحوه تسویه حساب در یوتیوب

نحوه تسویه حساب با یوتیوب

ایرانی ها به دلایلی از جمله تحریم و … نمیتوانند به طور مستقیم فعالیت کنند ولی راه هایی برای دور زدن تحریم همیشه وجود دارد.شاید بگویید چه راه هایی؟ یکی از راه ها این است که به کمک دوستی که در خارج از کشور دارید در یوتیوب عضو شوید و یک کانال راه اندازی کنید شایان ذکر است اگر تمام این مراحل توسط فردی که در خارج قرار دارد انجام بدهد بهتر است. در ادامه آن فرد ساکن در خارج شما را به عنوان یکی از مدیران کانال انتخاب میکند و ایمیل شما رو به عنوان مدیر ثبت میکند. حال بسیاری از کار تمام شده است و شما مدیر اصلی کانال هستید و تمام فعالیت ها را خودتان انجام میدهید جز تسویه حساب، که در این موقع پارتنر شما باید اقدام کند. در مرحله بعد دوست شما در خارج، میتواند از طریق صرافی پول شما را به حساب ایران تان واریز کند.  روش دوم این است که یک سرور مجازی برای مدت طولانی تهیه کنید و از طریق آن یک حساب پی پال راه اندازی کنید و همه فعالیت های یوتیوبی خود را از طریق آن انجام دهید. در این روش دو مشکل وجود دارد یک این که برای باز کردن حساب باید آدرس واقعی یک شخص در خارج کشور را قید کند و دومین ایراد آن است که این روش ریسک بالایی دارد. فوت های کوزه گری درکسب درآمد از یوتیوب

فوت های کوزه گری درکسب درآمد از یوتیوب

در اولین وهله باید یک کانال داشته باشید که مطالب و ویدئو های جذابی داشته باشد. نکته مهم این است که جهت کسب در آمد جذاب بودن ویدیو ها بسیار مهم است زیرا باید از طریق افزایش بازدید کنندگان و فالوئرها کسب درآمد کنیم. در ادامه به چند نمونه اشاره میکنیم.

فوت فن کوزه گری یوتیوب - ویدیو گیم منتشر کنید

۱- ویدئوی گیم منتشر کنید.

یکی از بهترین تولید محتواها، تولید ویدئوهایی مربوط به گیم پلی یا اطلاعاتی راجع به مشخصات بازی و اطلاعات آن ها است. هرچه ویدیو جذاب تر باشد بازدیدکنده بیشتری آن را مشاهده میکند و به کسب در آمد نزدیک میشوید.

فوت فن کوزه گری یوتیوب - ساخت و انتشار ویدیو های آموزشی

۲- ویدئوهای آموزشی تولید کنید و نشر دهید.

یکی دیگر از راه های کسب درآمد تولید ویدئو آموزشی است. افراد زیادی در شبکه های اجتماعی مختلف جذب ویدئو های آموزشی میشوند و دنبال کننده این آموزش ها هستند. در این مرحله آموزش هایی جذاب است که نیاز اصلی مردم باشد. برای مثال اگر در زمینه موسیقی و یا نقاشی فعالیت می کنید از خودتان در هنگام کارفیلم  بگیرید و داخل یوتیوب منتشر کنید. اگر هنری را بلد هستید میتوانید آموزش دهید.

فوت فن کوزه گری یوتیوب - تولید ویدیو نقد بررسی

۳- ویدیوهای با محتوای نقد و بررسی تولید کنید.

یکی دیگر از موضوعاتی که مورد استقبال افردا قرار میگیرند تولید ویدئو های نقد و بررسی است. حال این نقد و بررسی میتواند نقد و بررسی فیلم ایرانی و خارجی باشد یا محتوایی برای نقد و بررسی گوشی های موبایل. اکثر مواقع این نوع ویدئوها نظر بازدید کننده را جذب میکند. نقد و بررسی  در اکثر مواقع برای مردم جذاب بوده است. از این طریق میتوانید تعداد بازدید کنندگان کانال های یوتیوب خود را بیشتر کنید. اگر دغدغه تان موضوع برای نقد و بررسی است نگران نباشید زیرا تا دلتان بخواهد موضوع وجود دارد فقط باید توجه کنید چه موضوعی جذاب تر به نظر میرسد.

فوت فن کوزه گری یوتیوب - نقد بررسی در یوتیوب

۴- با بررسی محصولات ویدیو تهیه کنید و انتشار دهید.

یکی دیگراز ویدئوهایی که مورد استقبال افراد قرار میگیرد ویدئوهای معرفی یک محصول است، مخصوصا که خانم ها طرفدار پر و پا قرص محصولات آرایشی اند. معرفی محصولات سامسونگ، اپل و … نیز یکی از پز طرفدار ترین ویدئو ها محسوب میشوند. با انتشار ویدئو های جذاب در این زمینه و کسب اعتماد افراد میتوانید از طریق کارهایی مثل مشارکت در فروش نیز کسب درآمد داشته باشید.

فوت فن کوزه گری یوتیوب - عنوان جذاب برای ویدیو ها

۵- از عنوان های جذاب استفاده کنید مخصوصا برای ویدئوها

عنوان هایی را انتخاب کنید تا مخاطب ترغیب شود آن ویدئو را مشاهده کند، همیشه عنوان و مهم بوده. با نداشتن عنوان خوب به دنبال جذب بازدید کننده نباشید. شایان ذکر است که در صورتی که ویدئوتان بسیا جذاب باشد و حتی وقت زیادی را نیز برای آن صرف کرده باشید ولی عنوانی جذاب نداشته باشد موفق نمیشوید.

فوت فن کوزه گری یوتیوب - تعامل با دنبال کننده ها در یوتیوب

۶- در تعامل با دنبال کنندگان خود باشید.

همیشه سعی کنید با دنبال کنندگان کانال خود در تعامل باشید. تا جایی که میتوانید به کامنت های آن ها پاسخ دهید. راجب موضوع ویدئوی بعدی ازآن ها نظر بخواهید و با توجه به نظرسنجی میتوانید میزان علاقه آن ها به موضوعات را بیابید و کار شما آسان میشود.

فوت فن کوزه گری یوتیوب - استفاده از عکس سفارشی در یوتیوب

۷- از عکس های سفارشی استفاده کنید

تصویر جذاب یکی دیگر از راه های جذب مخاطب است. همانطور که عنوان بسیار مهم بود تصویر نیز بسیار مهم است. به عکس های سفارشی  Custom Thumbnail  نیز می گویند. لازم است بدانید بعد از آپلود شدن ویدیوی در یوتیوب یکی از شات های ویدیو روی عکس اولیه ویدئو قرار می گیرد ولی شما میتوانید تصویر اول ویدئو را خودتان انتخاب کنید.

فوت فن کوزه گری یوتیوب - استفاده از شبکه های اجتماعی دیگر در یوتیوب

۸- ازشبکه های اجتماعی دیگر استفاده کنید.

اگرکانال یا وب سایت و یا پیجی داخل اینستاگرام دارید حتما از مخاطبانتان دعوت کنید تا از ویدئو های شما در یوتیوب بازدید کنند یا به طور مستقیم ویدیو های یوتیوب خود در وب سایت یا کانالتان قرار دهید.

فوت فن کوزه گری یوتیوب - استفاده از همکاری در فروش در یوتیوب

۹- همکاری در فروش از طریق یوتیوب

یکی از روشهای کسب درآمد از یوتیوب استفاده از سیستم همکاری در فروش محصولات است. شما می توانید از طریق معرفی محصول و بازاریابی در یوتیوب و با داشتن همکاری در فروش محصولات کسب درآمد کنید.

فوت فن کوزه گری یوتیوب - تبلیغات اسپانسری در یوتیوب

۱۰- تبلیغات اسپانسری در یوتیوب

اگر تعداد اعضای کانالتان زیاد باشد میتوانید از طریق تبلیغات اسپانسری کسب درآمد داشته باشید. معرفی محصولات و خدمات برند های مختلف میتواند باعث کسب درآمد شود. تسلط به زبان انگلیسی باعث میشود مخاطبا بیشتری ویدئو های شما را ببینند.

فوت فن کوزه گری یوتیوب - گوگل ادسنس در یوتیوب

۱۱- گوگل ادسنس در یوتیوب

از اصلی ترین روش ها جهت کسب در آمد از یوتیوب استفاده از گوگل ادسنس است. تا افراد از سرویس گوگل ادسنس استفاده نکنند درآمدشان افزایش پیدا نخواهد کرد. پس برای کسب درآمد بشتر باید گوگل ادسنس خود را فعال کنید و به کانال یوتیوپوصل کنید.

فوت فن کوزه گری یوتیوب- راه اندازی بخش اعضا ویژه

۱۲-  راه اندازی بخش اعضای ویژه

در یوتیوب بخش اعضای ویژه ایجاد کنید و یک سری ویدئو را فقط به یک سری افراد خاص نشان دهید. در این صورت اگر ویدئو جذاب رایگان تولید کنید کاربران زیادی حاضر می‌شوند جهت شرکت در بخش اعضای ویژه کانال یوتیوب تان هزینه بدهند.

در پایان راه های بسیاری جهت کسب درآمد در یوتیوب وجود دارد ولی باید توجه داشته باشید برنامه ریزی کنید و خلاقانه کار کنید.

 

 در پایان امیدوارم که از این مقاله لذت برده باشید 🙂

لینک کوتاه : https://bit.ly/2Tu17em

 

 نویسنده مطلب علی تاجیک