ترجمه ارزان

ترجمه ارزان

ترجمه ارزان و با کیفیت با سایت آی اس یار

ترجمه ارزان و با کیفیت، تخصص ما و مترجمینمان در سایت آی اس یار است. امروزه زبان انگلیسی جایگاه بسیار قدرتمندی را در بین تمامی کشورها باز کرده و نقش محتواهایی به زبان انگلیسی در زندگی بسیار پر رنگ شده است. در ایران نیز با انواع محتوا برخورد می کنیم که نیاز به ترجمه آن به شدت احساس می شود. اینجاست که وب سایت آی اس یار به کمک شما آمده و برایتان شرایطی را مهیا می کند که بهترین ترجمه از محتوای خود را بدست آورید. ما در سایت آی اس یار مترجمینی را به کار گرفته ایم که در عین تخصص در رشته های تحصیلی مختلف، به شما ترجمه هایی بسیار روان و شیوا و در عین حال ارزان، را ارائه می دهند. در سایت آی اس یار خدمات گوناگونی ارائه می شود؛ از جمله: ترجمه تخصصی انواع محتوا از جمله متون تخصصی و مقالات علمی، ترجمه تخصصی کتاب، ترجمه مقاله خبری، ترجمه زیرنویس فیلم و فایل صوتی تصویری، ترجمه تخصصی قراردادها و اسناد تجاری و وب سایت، ترجمه متون تخصصی دانشگاهی و دانشجویی، هم از زبان انگلیسی به فارسی و هم از زبان فارسی به انگلیسی.

چه دانشجویی باشید که در یک رشته خاص در حال تحصیل است، چه مدیر یک کسب و کار اینترنتی یا فیزیکی باشید، و چه خانم هنرمند خانه داری باشید که به آشپزی علاقه مند است، حتما شما هم تا کنون با متون و سایر محتواهای انگلیسی برخورد کرده اید که ترجمه آن کار شما را تسریع بخشیده و به بهبود کیفیت کارتان بسیار کمک کرده است.

با برخوردن به چنین شرایطی حتماً می دانید که بسیاری از مطالب علمی و آموزشی در زمینه های مختلف به زبان انگلیسی به عنوان یک زبان بین المللی نگارش شده اند. همین مسئله لزوم نیاز به ترجمه دقیق و روان متن های مختلف را نشان می دهد.

ما در سایت ترجمه تخصصی آی اس یار تمام تلاش خود را به کار می گیریم که بهترین و روان ترین ترجمه و همچنین ترجمه ای ارزان از همه نوع مطالب و محتوا از جمله متون، مطالب چند رسانه ای، وب سایت، مقالات تخصصی و کتاب را به شما ارائه دهیم.

تخفیف در ترجمه

چرا ترجمه ارزان با سایت آی اس یار؟

‏امروزه نقش محتواهایی به زبان انگلیسی در زندگی علمی، کاری و حتی زندگی روزمره بسیار پر رنگ است. از طرفی یافتن مترجمین متخصص در یک رشته خاص شاید برای بسیاری از افراد کمی دشوار باشد. ما در سایت آی اس یار مترجمینی را به کار گرفته ایم که در عین تخصص در رشته های تحصیلی مختلف، به شما ترجمه هایی بسیار روان و شیوا را ارائه می دهند. مترجمین ما از فاکتورهای مختلف به خصوص آزمون های سخت‌ گیرانه وب سایت آی آر یار گذشته، از همین رو به شما این اطمینان را می دهیم که به روان ترین و شیواترین حالت ترجمه مطلب مورد نظر خود، دست پیدا خواهید کرد.

پروژه ای که در وب سایت آی اس یار برای ترجمه ارزان قرار می دهید، پیش از این که تحویل شما داده شود توسط مدیران سایت بازبینی و ارزیابی شده و همین مسئله باعث می شود که احتمال بروز اشتباه و ایجاد خطا به حداقل برسد.

تخصص مترجمین در کنار هزینه کم ترجمه و ارائه آن در کوتاه‌ترین زمان ممکن و همچنین ارزیابی مطالب ترجمه شده پیش از ارسال نهایی، همه و همه مواردی هستند که باعث می شوند سایت آی اس یار به یک سایت محبوب برای کاربران و مشتریان تبدیل شود. به شما این اطمینان را می‌دهیم که با یک بار سپردن سفارش خود به وبسایت ما مشتری دائمی مان شوید.

خدمات ترجمه

در سایت آی اس یار خدمات گوناگونی برای ترجمه در نظر گرفته شده است. از جمله این خدمات می توان به ترجمه تخصصی انواع محتوا از جمله متون تخصصی و مقالات علمی، ترجمه تخصصی کتاب، ترجمه مقاله به صورت تخصصی، ترجمه تخصصی مقاله isi ، ترجمه مقاله خبری، ترجمه زیرنویس فیلم و فایل صوتی و تصویری، ترجمه تخصصی قراردادها و اسناد تجاری و وب سایت، ترجمه متون تخصصی دانشگاهی و دانشجویی، هم از زبان انگلیسی به فارسی و هم از زبان فارسی به انگلیسی، اشاره کرد. مواردی که وبسایت ما را نسبت به سایر سرویس ها متمایز می کند پشتیبانی کامل ۲۴ ساعته، کیفیت بالای متون ترجمه شده، و قیمت پایین آن ها است. از نظر ما کار تا زمانی که رضایت کامل مشتری جلب نشود به اتمام نخواهد رسید.

برای ما و مترجمین مان تفاوتی ندارد که کاربری که محتوا را برای ترجمه ارسال کرده است فردی محصل است یا کارمند، ترجمه را برای دروس تخصصی خود می خواهد یا برای پیشرفت در کسب و کار خود، هدف از ترجمه، ترجمه متون تخصصی است یا کاتالوگ و یا فیلم؛ در هر صورت تمامی تلاش خود را به کار می گیریم تا بهترین و با کیفیت ترین ترجمه در اختیار شما قرار گیرد. “رضایت مشتری” هدف نهایی وب سایت آی اس یار است.

ترجمه ارزان و در عین حال با کیفیت

هنگامی که سخن از ترجمه ارزان به میان می آید، ممکن است اولین چیزی که به ذهن شما خطور می کند بی کیفیت بودن ترجمه و ارائه آن در مدت زمان طولانی باشد. این دو مورد دقیقاً از جمله مواردی هستند که به هیچ عنوان در صورت سپردن سفارش خود به سایت آی اس یار با آن برخورد نخواهید کرد. تنها دلیلی که به ترجمه هایی با قیمت پایین در این وب‌ سایت برخورد می کنید، این است که ما اولویت را بر رضایت مشتری قرار داده ایم. علاوه بر آن تخصص و حرفه‌ای گری مترجمین ما باعث شده است که توانایی آنها در ترجمه سلیس و روان و در عین حال تخصصی، بسیار بالا بوده در نتیجه شما را در کمترین زمان ممکن و پایین ترین هزینه به یک ترجمه بسیار با کیفیت برسانند.

از آنجا که متون و محتواهایی که افراد برای ترجمه در اختیار دارند از انواع مختلفی است، و برخی از این متون به دلیل بسیار تخصصی بودن و علمی بودن، تسلط بر یک علم خاص و اصطلاحات انگلیسی موجود در آن علم را نیاز دارد، از این رو در وب سایت آی اس یار سه پلن ترجمه ارائه شده است. البته این مساله به هیچ عنوان به معنای آن نیست که کیفیت ترجمه در این سه طرح با یکدیگر متفاوت است؛ بلکه دلیل تعریف این سه سطح ترجمه تنها این است که بین متون عمومی و تخصصی که نیاز به تسلط بر یک علم خاص دارند تمایزی قائل شده باشیم.

می‌توانید بین سه پلن معمولی، پلن نقره ای، و پلن الماسی یکی را برای ترجمه متون خود انتخاب کنید. در این میان پلن معمولی برای متون عمومی و غیر تخصصی و پلان الماسی برای متون کاملاً تخصصی تعریف شده است. در صورت انتخاب هر یک از این پلن ها، امکان ارتباط مستقیم با مترجم برای شما فراهم شده تا نیازهای خود را به طور مستقیم با وی در میان بگذارید.

ترجمه ارزان دانشجویی

دانشجویان مقاطع و رشته های مختلف تحصیلی از جمله افرادی هستند که بیشتر از سایر اقشار جامعه با انواع متون به زبان انگلیسی برخورد کرده و نیاز به ترجمه این متون پیدا می کنند. در این میان، عدم تخصص کافی و همینطور ضیق وقت، باعث می شود که این قشر جامعه نیاز مبرمی به مترجمین ماهر برای سپردن کار ترجمه خود به آن ها داشته باشند. علم به این موضوع باعث شد که برای ایجاد وب سایت آی اس یار، بیش از پیش دلگرم شده و اهتمام ورزیم. در این وب سایت، با به کار گیری مترجمینی متخصص در انواع رشته های تحصیلی، به شما این اطمینان را می دهیم که به ترجمه ارزان و در عین حال تخصصی، دست یابید.  

فرقی نمی کند که متن مورد نظر شما دانشجوی عزیز یکی از مقالات ISI یا مجلات الزویر و ساینس دایرکت باشد، یا کتب تخصصی زبان اصلی درس دانشگاهیتان، و یا حتی پاورپوینتی از یکی از دروس تدریس شده در دانشگاه آکسفورد. مترجمین ما با مهارت و تخصص خود، ترجمه ای ارزان و کاملا تخصصی و حرفه ای را در اختیار شما قرار می دهند. 

ترجمه فایل های صوتی و تصویری

می دانیم که امروزه بسیاری از محتواهای آموزشی در غالب فیلم و عکس ارائه می شوند. از آنجایی که زبان انگلیسی یک زبان بین المللی است، شاهد آن هستیم که این محتواها نیز در بسیاری از مواقع به زبان انگلیسی تهیه شده اند. از این رو حتما شما هم در هر جا و موقعیتی که هستید، بارها و بارها برایتان پیش آمده که برای انجام یک کار خاص یا یادگیری یک موضوع علمی، نیاز به تماشای یک فیلم به زبان انگلیسی پیدا کرده اید.

ما در وب سایت آی اس آر به این نیاز همه گیر جامعه به خوبی واقف بودیم. از این رو یکی از خدماتمان در این وب سایت، ترجمه ارزان این نوع از محتواها است. فایل فیلم یا عکس مورد نظر خود را با آسودگی خاطر به مترجمین ما سپرده و در اندک زمانی، ترجمه روان و سلیس آن را دریافت کنید.

نحوه ثبت سفارش ترجمه ارزان در وب سایت آی اس یار

ثبت سفارش در وب سایت آی اس یار به سادگی امکان پذیر است. در ابتدا بایستی به بخش ثبت سفارش رفته و در آن جا اطلاعاتی ک از شما خواسته شده است را وارد کنید. این اطلاعات عبارتند از زبان مقصد، کیفیت ترجمه، زمینه ترجمه، نام و نام خانوادگی، ایمیل و شماره تلفن همراه. پس از وارد کردن اطلاعات فایل مورد نظر خود برای ترجمه را انتخاب کرده و در نهایت سفارش را ثبت کنید.

پس از اینکه مراحل ثبت سفارش به صورت کامل انجام شد، میزان هزینه پروژه و مان تحویل آن به ایمیل و همچنین تلفن شما اعلام خواهد شد. در ادامه از شما خواسته می شود که هزینه را پرداخت کرده و پروژه را تایید نهایی کنید. در نهایت نیز پروژه انجام شده و به ایمیلتان ارسال می گردد. تمامی مراحل ثبت سفارش تا دریافت ترجمه، به صورت آنلاین انجام شده تا برای رضایت هرچه بیشتر مشتری، این فرایند در سهل ترین و سریع ترین حالت ممکن انجام گیرد.  

کیفیت ترجمه، حق شماست

از دیدگاه ما، تمامی مشتریان از هر قشری مستحق بهترین کیفیت و شیوا ترین ترجمه، و در عین حال با پرداخت کمترین مبالغ هستند. وب سایت آی اس یار به شما این امکان را می دهد که در کمترین زمان ممکن سفارش ترجمه خود را به ثبت رسانیده و پروژه را با پرداخت هزینه ای اندک و در مدت زمانی کوتاه، به سرانجام برسانید.

 

نیاز به ترجمه ارزان دارید ؟

درباره ما

شرکت آی اس یار در سال ۹۸ توسط ۲ نفر از متخصصان زبان انگلیسی و آی تی تاسیس شد. آی اس یار سامانه ای است که در آن خدمات ترجمه به زبان های مختلف ارائه می شود. مرکز ما نیز کیفیت ترجمه ها و امنیت پرداخت ها را تضمین می کند.در انتها باید به این موضوع پرداخت که هدف نهایی تیم ما در رفاه و آسایش هرچه بیشتر فارسی زبانان می باشد و امیدواریم بتوانیم در این راه کمکی شایان و راه گشای مردم عزیزمان باشیم.

logo-samandehi
اسکرول به بالا