ترجمه مقالات پزشکی

ترجمه مقالات پزشکی

ترجمه مقالات پزشکی امروزه با گسترش نیاز به تعامل با سایر کشورها از لحاظ علمی برای افزایش دانش بسیار ضروری می نماید. مترجمین متخصص وب سایت آی اس یار ترجمه ای با کیفیت از انواع مقالات تخصصی به خصوص مقالات پزشکی را برای شما به انجام می رسانند.

رشته های پزشکی و زیر شاخه های آن از جمله رشته‌های دانشگاهی هستند که عموم دروس آنها به زبان انگلیسی تدریس می گردد. مقالات پزشکی نشان ‌دهنده تجربیات آزمایشگاهی و عملی کسب‌ شده پژوهشگران بوده، از این رو بار علمی بسیار بالایی داشته و دانش زیادی را در خود جای می‌دهند. مترجمین وب سایت آی اس یار، همگی از تحصیل کردگان در رشته‌های مختلف دانشگاهی هستند. بسیاری از این افراد را تحصیل کردگان در رشته های پزشکی و زیر شاخه های آن تشکیل می دهند. ما به کمک آزمونهای مختلف و ارزیابی ترجمه های مترجمین از بابت ارائه ترجمه‌ای با کیفیت به شما تضمین می دهیم.

ترجمه مقالات پزشکی با وب سایت آی اس یار

ترجمه پزشکی

امروزه شاهد آن هستیم که گسترش علم و دانش در بین افراد، افزایش تمایل مردم را به استفاده از متن هایی به جز فارسی زبان علی الخصوص متون انگلیسی برای یادگیری علم و دانش و آموزش دروس به همراه داشته است. این مسئله نشان میدهد که دسترسی به مترجمی متخصص و با توانایی بالای ترجمه مقالات پزشکی بسیار با اهمیت است.

چنانکه شاهد آن هستیم که در محیط های آکادمیک و دانشگاهی، تاکید اساتید رشته های مختلف در خصوص رشته های پزشکی بر مطالعه مقالات علمی مختلف منتشر شده در این زمینه بوده و بسیاری از دروس این رشته به زبان انگلیسی تالیف و تدریس می گردند. علاوه بر این، انتشار روزانه هزاران مقاله علمی در زمینه پزشکی در مجلات معتبر خارجی نشان دهنده این است که دانش، پر شتاب و با سرعت در حال گسترش در جهان است.

 از همین‌رو ترجمه مقالات پزشکی ذکر شده برای گام برداشتن در مسیر پرفراز و نشیب یادگیری علوم پزشکی بسیار ضروری است. ما در وب سایت آی اس یار مترجمینی را به کار گمارده ایم که تخصص کامل در زمینه ترجمه مقالات پزشکی داشته، از این رو ترجمه بسیار با کیفیت و علمی را برای شما فراهم می کنند.

اهمیت ترجمه مقالات پزشکی

رشته های پزشکی و زیر شاخه های آن از جمله رشته‌های دانشگاهی هستند که عموم دروس آنها به زبان انگلیسی تدریس می گردد. دانشجویان محصل در این رشته ها برای یادگیری کامل و تحصیل در رشته های مذکور ملزم به فهم کامل این دروس بوده و دستیابی به چنین فهمی امکان پذیر نمی باشد مگر به کمک یک ترجمه کامل و دقیق و تخصصی از متون پزشکی تدریس شده. از طرف دیگر، آنچه که گسترش روز افزون علم را بیش از پیش به نمایش می گذارد، مقالات منتشر شده در ژورنال ها است؛ چنان که می بینیم روزانه هزاران مقاله در انواع نشریات معتبر خارجی به چاپ رسیده که هر یک ماحصل ماه ها و یا شاید سالها تلاش و تحقیق پژوهشگران است.

در رشته های پزشکی نیز این مسئله حتی بیش از سایر رشته ها دیده می شود. مقالات پزشکی نشان ‌دهنده تجربیات آزمایشگاهی و عملی کسب‌ شده پژوهشگران بوده، از این رو بار علمی بسیار بالایی داشته و دانش زیادی را در خود جای می‌دهند. از این رو ترجمه مقالات پزشکی به صورتی که کاملا با کیفیت و علمی بوده و حق مطلب را به صورت کامل با شیوایی و رسایی هرچه تمام تر ادا کند، بسیار مهم می باشد.

تمامی این سخنان بیانگر آن هستند که ترجمه مقالات پزشکی برای گسترش علوم نهفته در آن ها در ایران بسیار مهم می نماید. این هدف میسر نمی گردد مگر به کمک مترجمی متخصص در این زمینه؛ مترجمی که تجربه تحصیل در این رشته ها را داشته و علاوه بر آن نسبت به زبان انگلیسی و لغات تخصصی رشته های پزشکی و زیر شاخه های آن تسلط بسیار داشته باشد. ما در وب سایت آی اس یار چندی از این مترجمین متخصص را به کار گرفته ایم تا بار دیگر به کمک دانشجویان، اساتید و محصلین گرانقدر آمده و ترجمه مقالات پزشکی را با کیفیت بالا و به صورت ۱۰۰% علمی برای ایشان به ارمغان بیاوریم.

ترجمه حرفه ای مقالات پزشکی

برتری مترجمین وبسایت آی اس یار نسبت به بسیاری از هم صنفان آنها

امروزه شاهد آن هستیم که با افزایش علاقه عموم نسبت به زبانهایی به جز زبان فارسی، علی الخصوص زبان انگلیسی، تمایل مردم نسبت به یادگیری این زبان روز به روز در حال افزایش است. از این رو مترجمین موجود در این زمینه نیز نسبت به چند سال پیش بسیار افزایش یافته اند. با این وجود هنوز هم مترجمین متخصص با مهارت بالا به سختی یافت می‌شوند؛ افرادی که در یک رشته خاص دانشگاهی تحصیل کرده و نه تنها نسبت به علم موجود در آن رشته آگاهی کامل دارند بلکه به زبان انگلیسی نیز تسلط داشته و اصطلاحات تخصصی و عبارات مورد استفاده در متون انگلیسی زبان را به خوبی می‌دانند. ما به شما این نوید را می‌دهیم که نسبت به این مسئله علم کافی داشته با این وجود با اطمینان به برپایی یک سایت ترجمه تخصصی دست زده ایم.

مترجمین وب سایت آی اس یار، همگی از تحصیل کردگان در رشته‌های مختلف دانشگاهی هستند. بسیاری از این افراد را تحصیل کردگان در رشته های پزشکی و زیر شاخه های آن تشکیل می دهند؛ افرادی که علم کافی نسبت به این رشته ها داشته و در عین حال تسلط آنها بر روی زبان انگلیسی، چه در ارتباط با متون عمومی و چه در ارتباط با متون تخصصی، طی آزمون های به عمل آمده از ایشان و همچنین انواع پروژه های انجام شده توسط آن ها به ما و به سایر مشتریان اثبات شده است. همه این نکات نشان ‌دهنده این هستند که ترجمه مقالات پزشکی در وب سایت آی اس یار و با کمک مترجمین قهار و با کیفیت انجام می پذیرد.

علاوه بر این، نه تنها به علم مترجمین خود اکتفا نکرده، بلکه پس از دریافت پروژه ترجمه از ایشان آن را توسط ناظرین و پشتیبانان مورد نظارت قرار می‌دهیم. بازبینی متن ترجمه شده به ما این اطمینان را می دهد که پروژه نهایی از کیفیت علمی و همچنین نگارشی بالایی برخوردار است. شما مشتری گرامی این امکان را دارید که در صورتی که از ترجمه مقالات پزشکی خود ناراضی باشید این مسئله را با پشتیبانان ما در میان گذاشته و ما به شما این اطمینان را می دهیم که مشکلتان در سریع ترین زمان ممکن حل خواهد شد.

ترجمه تخصصی رشته پزشکی

هزینه ترجمه مقالات پزشکی

از آنجایی که عمده مشتریان ما در وب سایت آی اس یار را دانشجویان محصل در انواع رشته های دانشگاهی تشکیل می دهند، تمام سعی خود را به کار می گیریم تا هزینه ترجمه متون مقرون به صرفه درآمده تا مشتری گرامی با اطمینان خاطر نسبت به مبلغ پروژه ترجمه خود را به ما بسپارد. از طرف دیگر از آنجا که مقالات و متون تخصصی نسبت به متون عمومی نیاز به دانش بیشتری برای ترجمه دارد، بر آن شدیم تا سه سطح مختلف ترجمه را که هر یک به میزان خاصی از مهارت نیاز دارند در نظر بگیریم.

برای آگاهی نسبت به ترجمه مقالات پزشکی خود کافیست به بخش مربوطه در وب سایت مراجعه کنید در این بخش با سه پلن ترجمه مواجه خواهید شد پلن معمولی، پلن نقره ای و پلن الماسی. پلن معمولی به ترجمه محتوایی اختصاص دارد که عمومی بوده و از اهمیت چندانی برخوردار نیستند. پلن نقره ای برای متونی که با اهمیت و غیر تخصصی هستند پیشنهاد می گردد؛ و پلن الماسی مخصوص متون بسیار تخصصی و با اهمیت بالا می باشد. طبیعتا هزینه هر یک از این پلن ها با دیگری متفاوت است.

پلن معمولی هزینه پایین تر و پلن الماسی هزینه بالاتری برای ترجمه را در بر می گیرد. البته این مسئله اصلاً بیانگر این نیست که کیفیت ترجمه در پلن معمولی پایین تر از پلن تخصصی الماسی است؛ بلکه چنین اختلاف قیمتی تنها به این دلیل است که متون تخصصی نیاز به تحصیل در یک رشته خاص داشته و مترجمی که ترجمه مقالات تخصصی را بر عهده می گیرد موظف است نسبت به اصطلاحات تخصصی آن رشته و عبارات موجود در آن آگاهی کامل داشته باشد. در حقیقت هزینه ای که شما می پردازید نه تنها به دلیل کیفیت بالای ترجمه بلکه به دلیل تخصصی بودن متون و علم پنهان در پشت آن می باشد.

در ارتباط با ترجمه مقالات پزشکی نیز همین امر صادق است. از آنجایی که متون و مقالات پزشکی کاملاً تخصصی هستند، توصیه ما به شما این است که برای ترجمه پلن الماسی را انتخاب کنید تا تمامی اصطلاحات و عبارات تخصصی برای شما به فارسی بازگردانده شوند. درصورتی که برای ترجمه مقالات پزشکی خود پلن معمولی را برگزینید، مترجم موظف است برای شما متن را به صورت کاملا عمومی ترجمه کند. از این رو عبارات تخصصی عیناً در ترجمه بازنویسی می شود و همین امر باعث می گردد تا مفهوم کلی متن به خوبی القا نشود. در هر صورت انتخاب نهایی با شما مشتری گرامی است.

مکالمه زبان انگلیسی

مقالات علمی، متون پر طرفدار محصلین

هنگامی که حرف از ترجمه تخصصی به میان می آید، در ابتدا توجه همه دانشجویان به مقالات جلب می گردد؛ مقالاتی علمی که در ژورنال های معتبر خارجی به چاپ رسیده اند، مطلب هایی که زحمات چند ماه و چند ساله پژوهشگر را به نمایش گذاشته، از این رو کیفیت ترجمه در آنها بیش از سایر متون اهمیت دارد؛ زیرا کوچکترین کم‌کاری در ترجمه آنها بار علمی نهفته در این گونه محتواها را به خوبی منتقل نکرده و به گونه‌ای حق مولف ضایع می گردد. از طرف دیگر کوچکترین بی توجهی به هنگام ترجمه اینگونه متون ممکن است نتیجه ا‌ی بی معنی در قالب ترجمه را به دست بدهد. این مسئله از چشمان تیزبین مترجم آی اس یار به دور نمانده از این رو همه هم و غم خود را به کار می بندد تا ترجمه هایی کاملا تخصصی و با کیفیت را برایتان آماده سازد.

اهمیت ترجمه مقالات پزشکی بسیار بالا است. در این مقالات شاهد آن هستیم که ماحصل چندین ماه تلاش محقق تنها در ۲۰ تا ۳۰ صفحه خلاصه شده است. اگر مترجم نسبت به متن تخصصی این رشته آگاهی کامل را نداشته باشد نتیجه آن می‌شود که ترجمه مقاله پزشکی باکیفیت و تخصصی از آب در نیامده و مفاهیم و علم پشت آن را به خوبی انتقال نمی دهد. ما به کمک آزمونهای مختلف و ارزیابی ترجمه های مترجمین از بابت ارائه ترجمه‌ای با کیفیت به شما تضمین می دهیم.

کیفیت ترجمه حق مشتری است

رضایت مشتری همواره اولویت وب‌سایت آی اس یار بوده است. ما هدف خود را بر این قرار داده ایم که بهترین ترجمه را با کمترین قیمت به شما ارائه دهیم. ترجمه مقالات پزشکی، مهندسی، علوم پایه، ترجمه چند رسانه ای و سایر انواع ترجمه محتواها، تخصص مترجمین ما می باشد. امیدواریم که با ارائه بهترین کیفیت پروژه شما را دوستان همیشگی وب سایت خود بکنیم.

 ترجمه مقالات پزشکی

درباره ما

شرکت آی اس یار در سال ۹۸ توسط ۲ نفر از متخصصان زبان انگلیسی و آی تی تاسیس شد. آی اس یار سامانه ای است که در آن خدمات ترجمه به زبان های مختلف ارائه می شود. مرکز ما نیز کیفیت ترجمه ها و امنیت پرداخت ها را تضمین می کند.در انتها باید به این موضوع پرداخت که هدف نهایی تیم ما در رفاه و آسایش هرچه بیشتر فارسی زبانان می باشد و امیدواریم بتوانیم در این راه کمکی شایان و راه گشای مردم عزیزمان باشیم.

logo-samandehi
اسکرول به بالا