گروه آی اس یار ، یک جمع حرفه ای از اساتید مجرب در زمینه ترجمه هستند . دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت است. شرکت‌ها و سازمان‌های معتبری با آی اس یار همکاری می‌کنند. تمام سفارشات دارای گارانتی می باشند. آی اس یار پشتیبانی۲۴ ساعته در تمام روزهای هفته دارد و همیشه پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود .

ز طریق دکمه «ثبت ترجمه» که در صفحه اول سایت وجود دارد می‌توانید سفارش خود را ارسال کنید. همچنین می‌توانید به کمک دکمه ارتباط با اپراتور در صفحه نخست سایت، از همکاران ما مشورت بگیرید. , و همچنین با وارد شدن به صفحه راهنمای تصویری استفاده از سایت در کمتر از یک دقیقه اطلاعات مربوط به عضویت شما ثبت می‌شود و وارد پنل خود می‌شوید. از طریق یک دکمه در پنل خود به سادگی می‌توانید سفارش خود را ارسال نمایید. مشخصات اولیه سفارش از قبیل ترجمه جداول، اشکال و … دریافت می‌شود و قیمت‌گذاری در زمان کوتاهی و به صورت رایگان انجام می‌شود. پس از آن می‌توانید پرداخت را انجام دهید.

تمام سفارشات ثبت شده در سایت آی اس یار بسته به سطح انتخاب شده گارانتی دارند (از ۲روز تا همیشه). برای برخورداری از گارانتی، در مدت تعیین شده می‌توانید از سیستم داوری سایت با مترجم و داور ارتباط داشته باشید. داوران متخصص آی اس یار به درخواست شما رسیدگی می‌نمایند تا مشکل رفع شود. در صورت عدم رفع مشکل، مبلغ سفارش شما مرجوع خواهد شد.

گروه آی اس یار ، یک جمع حرفه ای از اساتید مجرب در زمینه ترجمه هستند . دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت است. شرکت‌ها و سازمان‌های معتبری با آی اس یار همکاری می‌کنند. تمام سفارشات دارای گارانتی می باشند. آی اس یار پشتیبانی۲۴ ساعته در تمام روزهای هفته دارد و همیشه پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود .

سفارشات ترجمه بسته به تخصص و تجربه‌ی مترجمی که آن را انجام می‌دهد به سه دسته‌ی تخصصی طلایی و تخصصی نقره ای و عمومی(برنزی) تقسیم می‌شوند. سفارشات طلایی توسط مترجمین ممتاز و با تجربه انجام می‌شود و برای کاربردهای حساس از قبیل متون علمی و تخصصی، چاپ در ژورنال‌ها، قراردادهای تجاری و … مناسب است. سفارشات نقره‌ای توسط مترجمین حرفه‌ای با سابقه و سطح کیفی خوب انجام می‌شود و برای مواردی از قبیل استفاده در پایان‌نامه‌ها، ترجمه سایت‌ها و … مناسب هستند. ترجمه سطح برنزی توسط مترجمان عادی انجام می‌شود و قیمت مناسبی دارد. این نوع ترجمه برای تمرین دانشجویی، وبلاگ ها و … مناسب است. هم‌چنین هر کدام از این طرح‌ها ویژگی‌هایی دارند.

از طریق دکمه «پنل ثبت ترجمه» که در صفحه اول سایت وجود دارد می‌توانید سفارش خود را ارسال کنید. همچنین می‌توانید به کمک دکمه ارتباط با اپراتور در صفحه نخست سایت، از همکاران ما مشورت بگیرید. , و همچنین با وارد شدن به صفحه راهنمای تصویری استفاده از سایت در کمتر از یک دقیقه اطلاعات مربوط به عضویت شما ثبت می‌شود و وارد پنل خود می‌شوید. از طریق یک دکمه در پنل خود به سادگی می‌توانید سفارش خود را ارسال نمایید. مشخصات اولیه سفارش از قبیل ترجمه جداول، اشکال و … دریافت می‌شود و قیمت‌گذاری در زمان کوتاهی و به صورت رایگان انجام می‌شود. پس از آن می‌توانید پرداخت را انجام دهید.

مترجمان سایت ترجمه تخصصی آی اس یار ، قبل از پذیرش هر سفارش توافق‌نامه عدم افشا را تایید می‌کنند و به آن وفادار هستند. همچنین در صورت حساسیت بسیار بالای اسناد و اطلاعات، آی اس یار بسته سطح ویژه‌ی عدم افشا  را در زمان سفارش تیک بزنید تا اطمینان صددرصدی به عدم افشای اطلاعات  را به دنبال  داشت باشد .

تمام سفارشات ثبت شده در سایت آی اس یار بسته به سطح انتخاب شده گارانتی دارند (از ۲روز تا همیشه). برای برخورداری از گارانتی، در مدت تعیین شده می‌توانید از سیستم داوری سایت با مترجم و داور ارتباط داشته باشید. داوران متخصص آی اس یار به درخواست شما رسیدگی می‌نمایند تا مشکل رفع شود. در صورت عدم رفع مشکل، مبلغ سفارش شما مرجوع خواهد شد.

عواملی از قبیل زبان مبدا و مقصد، زمینه علمی، کیفیت در خواستی و زمان تحویل مدنظر مشتری، قیمت انجام هر سفارش را تعیین می کنند. قیمت‌گذاری بر اساس تعداد کلمات متن مبدا انجام می‌شود. سفارشات بزرگ مشمول تخفیف حجمی تا ۴۰% کل هزینه خواهد شد. پس از بارگذاری سفارش، قیمت گذاری اولیه توسط اپراتور ظرف حداکثر ۳۰ دقیقه انجام می‌شود. سپس مشتری می‌تواند بر اساس قیمت تعیین شده پرداخت آنلاین انجام دهد. از اینجا می‌توانید هزینه خدمات آی اس یار را مشاهده کنید.

بله، در حالت پایه در هر روز حدود ۱۵۰۰ کلمه (حدود ۶صفحه) ترجمه می‌شود. بسته به نیاز مشتری این تعداد تا ۵۰۰۰ کلمه (۲۰صفحه) قابل افزایش است. در شرایطی که حجم ترجمه بالاتری در روز مد نظر مشتری است، با هماهنگی سایت، ترجمه توسط تیم ترجمه با حجم بالاتر صورت خواهد گرفت.

از طریق ایمیل و SMS اپذیرش سفارش به شما اطلاع داده می‌شود.

در حین انجام ترجمه، متن به صورت تایپ شده و بخش به بخش در صفحه شخصی شما قرار می‌گیرد. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه ورود و وارد کردن ایمیل و رمز عبور خود، فایل و شرایط پیشرفت کار را مشاهده نمایید.

پس از این که سفارش شما قیمت گذاری شد و در پنل خود کیفیت و سرعت را انتخاب کردید، گزینه انتخاب و پرداخت را کلیک کنید تا فاکتور دقیق را مشاهده نمایید. پس از تایید فاکتور و ادامه روند، به صفحه بانک منتقل می‌شوید تا پرداخت را تکمیل کنید. کافی است رمز دوم کارت خود را از عابربانک دریافت کرده باشید. در صورتی که تمایل دارید به روش کارت به کارت نیز پرداخت خود را انجام دهید، می‌توانید وجه را به شماره کارت زیر واریز نمایید:

پس از پرداخت، رسید و کد رهگیری را از طریق سایت ارسال نمایید.

کلیه عملیات پرداخت در درگاه‌های معتبر بانکی انجام می‌شود و امنیت آن از طرف بانک تضمین شده است.

آی اس یار خدمات پرداخت اقساطی برای سفارشات بزرگ (بالای ۴۰۰ هزار تومان) را در نظر گرفته است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

هر کارت متعلق به بانک‌های متصل به شبکه شتاب (تمام بانک‌های بزرگ کشور) برای پرداخت الکترونیک قابل استفاده است. کافی است، رمز دوم خود را از دستگاه‌های عابر بانک دریافت نمایید.

تخفیفات حجمی و تخفیفات مشتریان وفادار از سوی آی اس یار  ارائه می‌شود. همچنین پس از هر سفارش، ۵% مبلغ سفارش به حساب مشتری بازگشت داده می‌شود تا در سفارشات آتی از آن استفاده نماید.

ترجمیک علاوه بر ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی که درخواست غالب مشتریان است، خدمات ترجمه‌ زبان‌ فرانسه، ترجمه زبان عربی، ترجمه زبان آلمانی و ترجمه زبان روسی را نیز به صورت کاملا تخصصی ارائه می‌دهد.

درباره ما

شرکت آی اس یار در سال ۹۸ توسط ۲ نفر از متخصصان زبان انگلیسی و آی تی تاسیس شد. آی اس یار سامانه ای است که در آن خدمات ترجمه به زبان های مختلف ارائه می شود. مرکز ما نیز کیفیت ترجمه ها و امنیت پرداخت ها را تضمین می کند.در انتها باید به این موضوع پرداخت که هدف نهایی تیم ما در رفاه و آسایش هرچه بیشتر فارسی زبانان می باشد و امیدواریم بتوانیم در این راه کمکی شایان و راه گشای مردم عزیزمان باشیم.

logo-samandehi
اسکرول به بالا