ترجمه تخصصی فقه و فلسفه

ترجمه تخصصی فقه و فلسفه

ترجمه تخصصی فقه و فلسفه به جهت لزوم آن در معرفی اسلام، مسلمین و پیشرفت های آن به جهانیان و همچنین آشنایی با مفاهیم فلسفی نوظهور در سایر ملل، بسیار مهم است. ما در وب سایت آی اس یار این کار را برای شما به کمک مترجمین متخصص تحصیل کرده در این زمینه به انجام می رسانیم.

آشنایی با فقه و فلسفه


فلسفه یکی از رشته هایی است که در آن مسائل اساسی و جامع در مورد موضوعاتی که مربوط به هستی و آگاهی انسان است، مطالعه می گردد. روش پرداختن فلسفه به مسائلی مانند دین و عرفان اسطوره بر عوامل عقلانی و منطقی تکیه دارد. وقتی که معنی فلسفه را ریشه یابی می کنیم به این دست میابیم که معنی این لغت به دوست داشتن حکمت مربوطه است. این واژه ریشه یونانی دارد که نخستین بار فیثاغورث آن را به کار برد.
رشته فقه و اصول یکی از رشته‌های حوزه علمیه است که در آن طلاب همزمان با فراگیری مبانی علمی، مهارت ها و روش های پیشرفته تدریس فقهی و اصولی و توانایی تدریس و تحقیق در زمینه موضوعات مرتبط با این رشته را نیز به دست می آورند. رشته فقه و علوم اسلامی یکی از رشته های با اهمیت گروه علوم انسانی بوده که دانشگاه های بسیاری در کشور ما به تدریس آن می پردازند و دانشجویان بسیاری نیز در حال تحصیل در آن هستند. علاوه بر دانشگاه ها، حوزه های علمیه نیز این امکان را فراهم آورده اند تا دانشجویان علاقه مند به تحصیل این رشته بپردازند. یکی از رشته های موثر بر روی تربیت دینی همین رشته فقه و علوم اسلامی است. در این رشته نیز مانند سایر رشته های دانشگاهی گرایش های مختلفی دیده می شود که از جمله آن می توان به علوم قرآن و حدیث ادیان و عرفان، تاریخ فرهنگ و تمدن ملل اسلامی، فقه و مبانی حقوق اسلامی، و فلسفه و کلام اسلامی فقه شافعی اشاره کرد.

ترجمه ارزان فقه و فلسفه
لزوم ترجمه تخصصی فقه و فلسفه

وجود رشته فقه برای تبلیغ دین اسلام ضروری است. دانشجویانی که در این رشته تحصیل می کنند و همچنین اساتیدی که به تدریس دروس این رشته می پردازند بایستی بتوانند دانش خود را که معرف دانش اسلامی است، به مردم سایر کشورها معرفی سازند و بدین صورت باعث تبلیغ و معرفی دین اسلام نیز بشوند. این افراد نیاز دارند تا مردم دیگر کشورها را نه ‌تنها با علوم اسلامی آشنا کرده بلکه پیشرفت های علمی خود را نیز به نظر آنها برسانند. از این رو ترجمه تخصصی فقه و فلسفه از زبان فارسی به عربی و بالعکس و همچنین از زبان فارسی به انگلیسی اهمیت زیادی دارد. این رشته مملو از اصطلاحات و واژه های پیچیده و تخصصی بوده که بازگردانی آنها از زبان مبدا به زبان مقصد تنها از عهده یک مترجم قابل بر می‌آید. ما در وب سایت آی اس یار مترجمینی را به کار گرفته ایم که در این رشته تحصیل کرده از این رو با اصطلاحات و لغات آن آشنایی کامل دارند؛ به همین جهت کیفیت بالای ترجمه تخصصی فقه و فلسفه را برای شما تضمین می کنیم.

چرا مترجمین آی اس یار؟


به طور کلی می ‌دانیم که هر نوع متن تخصصی باید توسط فردی ترجمه شود که در آن زمینه به اندازه کافی اطلاعات و تبحر داشته و نسبت به لغات و اصطلاحات تخصصی آن مسلط باشد. ترجمه محتواها و متون فلسفی فقهی و علوم اسلامی نیز از جمله آن مواردی است که در آن تخصص و تبحر مترجم اهمیت بسزایی دارد؛ به صورتی که تنها مترجمانی که در این زمینه تحصیل کرده‌اند می‌توانند این متون را به صورت کاملا حرفه ای ترجمه کنند. در وبسایت آی اس یار مترجمانی تحصیل کرده در رشته های فقه و فلسفه به کار گماشته شدند تا بهترین و با کیفیت ترین ترجمه تخصصی فقه و فلسفه را برای شما به انجام برسانند.

ترجمه تخصصی فقه و فلسفه از فارسی به انگلیسی


رشته های فقه و علوم انسانی از جمله رشته های تاثیر گذار در پرورش انسان‌های عالم و دیندار است. دانشجویان و اساتید این رشته نقش مهم و اساسی و همینطور حساسی در تبلیغ دین اسلام در همه دنیا دارند؛ از این رو نیاز است تا ایشان این علوم را به سایر زبان ها ترجمه کرده تا همه مردم دنیا را با مسلمانان و این دین آشنا کنند و همچنین پیشرفت های علمی مسلمین را به محضر سایرین برسانند. این مسئله لزوم ترجمه تخصصی فقه و فلسفه از زبان فارسی به انگلیسی را نشان می‌دهد.
ترجمه متون زبان مبدا به زبان فارسی کاری دشوار است و نیاز به تخصص و مهارت مترجم در آن زمینه به خصوص را دارد. این مسئله هنگامی که سخن از ترجمه فارسی به زبان مقصد می گردد اهمیتی دوچندان می یابد؛ چون در این صورت مترجمان تنها بایستی با لغات و اصطلاحات رشته آشنایی صد درصدی داشته و علم نهفته در آن را به خوبی درک کند و بشناسد، بلکه باید بر روی دستور زبان و نکات نگارشی زبان مقصد نیز تسلط داشته باشد. این مهم چیزی است که با تمرین و استمرار به دست می‌آید. بسیار دیده می شود مترجمانی که در ترجمه انواع متون تخصصی از زبان مبدا به زبان فارسی تسلط کامل دارند اما هنگامی که سخن از ترجمه‌های برعکس آن به میان می آید، یعنی ترجمه از زبان فارسی به زبان مقصد، ضعف ایشان در این مسئله پدیدار می گردد.

ما به این مسئله به خوبی واقف بوده ایم؛ از این رو مترجمینی را را به کار گرفتیم تا با تخصص و توانایی بالا در رشته‌های فقه و فلسفه نه تنها ترجمه تخصصی فقه و فلسفه را از زبان مبدا به زبان فارسی به خوبی و با کیفیت بالا و با شیوایی تمام برای شما به انجام برسانند، بلکه همین کار را به صورت برعکس یعنی از زبان فارسی نیز ترجمه با کیفیتی را ارائه دهند. این مترجمین از زیر یر فاکتور های متفاوتی رد شده و آزمون‌های سخت گیرانه ای را پشت سر گذارده اند تا اینکه توانایی شان برای ما اثبات شده است؛ از این رو کیفیت پروژه نهایی را به شما تضمین می کنیم.
فلسفه و فقه در ایران

ترجمه حرفه ای فقه و فلسفه
کشور ایران با توجه به تاریخ قدیمی و کهن خود همواره جایگاه دانشمندان و فلاسفه بزرگ بوده است. این کشور در دنیا در زمینه فلسفه همیشه سری در بین سرها داشته و دانشجویان و اساتید بزرگی را نیز پرورش داده است. رشته فلسفه در ایران گرایش های مختلفی دارد از جمله این گرایشها می‌توان به فلسفه یونان و قرون وسطا، فلسفه عصر جدید، فلسفه غرب، فلسفه اسلامی، فلسفه معاصر و غیره اشاره کرد. در حوزه‌های علمیه نیز گرایشهای مرتبط با فلسفه از جمله فلسفه دینی اسلامی و فلسفه اخلاق تدریس می شود. دانشجویان کشورمان نیاز دارند تا همزمان با تحصیل مباحث تدریس شده در این گرایش ها نسبت به علوم فلسفی سایر ملت ها نیز آشنایی داشته باشند تا تجزیه و تحلیل مسائل فلسفی روز دنیا برایشان ممکن گردد. شما دوستان همیشگی وب سایت آی اس یار می توانید کتب و مقالات، متون و سایر منابع خارجی مرتبط با رشته های فقه و فلسفه را به کمک این وبسایت آی اس یار از زبان انگلیسی به فارسی، فارسی به انگلیسی، عربی به فارسی و فارسی به عربی ترجمه کنید. برای این منظور کافی است و بخش مربوطه در وب سایت مراجعه نمایید.

هزینه ترجمه تخصصی فقه و فلسفه

مخاطب اصلی ترجمه تخصصی فقه و اصول، محصلین در رشته های مذکور در دانشگاه هستند. از این رو نرخ ترجمه را به صورتی تعیین کرده ایم که این قشر فرهیخته از جامعه برای پرداخت آن به مشکل بر نخورد و از طرفی مترجمین متخصص فعال در وبسایت ما نیز متضرر نشوند.
ما در وب سایت آی اس یار برای تعیین قیمت ترجمه سه سطح را در نظر گرفتیم. این سه سطح تحت عنوان پلن معمولی، پلن نقره‌ای و پلن الماسی نامگذاری شده اند. پلن معمولی برای متون عمومی و متونی که در سطح مقالات تخصصی نیستند و از طرفی چندان اهمیت زیادی نیز ندارند توصیه می‌شود. در صورتی که بخواهید متون کاملا تخصصی را ترجمه کنید و برای این کار نیاز به مترجمی داشته باشید که به تمامی اصطلاحات تخصصی مسلط بوده و علاوه بر آن نسبت به دانش مورد استفاده در آن مقاله، علم و تخصص کافی را داشته باشد، انتخاب پلان الماسی به شما پیشنهاد می گردد. در این پلن نسبت به پلن معمولی با ترجمه خیلی ارزان سروکار نخواهید داشت؛ اما قیمت ترجمه به گونه‌ای انتخاب شده است که نسبت به کیفیت نهایی پروژه ترجمه بسیار پایین بوده و قطعا شما را پشیمان نخواهد کرد.
ثبت سفارش ترجمه تخصصی

ترجمه فوری فقه و فلسفه
اگر تصمیم به ثبت سفارش ترجمه مقالات دانشجویی در وبسایت آی اس یار را دارید، بایستی به شما بگویم که این کار به سادگی و در کمترین زمان ممکن امکان پذیر است. کافیست در این وب سایت به بخش ثبت سفارش رفته و در آن بخش اطلاعاتی که از شما درخواست شده است را وارد کنید. اطلاعاتی همچون نام و نام خانوادگی، ایمیل، شماره همراه، زبان مقصد ترجمه، کیفیت ترجمه، و زمینه ترجمه. پس از اینکه اطلاعات مورد نظر را وارد کردید، فایل ترجمه را از کامپیوتر شخصی خود و یا گوشی همراه تان انتخاب کنید و در نهایت کلید ثبت سفارش را فشار دهید.
پس از اتمام مراحل ثبت سفارش ترجمه تخصصی فقه و فلسفه، میزان هزینه پروژه و زمان تحویل آن به ایمیل و تلفن همراه شما ارسال می گردد. پس از آن از شما درخواست می شود که هزینه مورد نظر را پرداخت کرده و بدین صورت پروژه از جانب شما تایید نهایی شده تلقی می گردد. از اینجا به بعد کار را به مترجمین آی اس یار بسپارید. ما در کمترین زمان ممکن پروژه شما را به ثمر رسانده و به ایمیلتان ارسال می‌کنیم. برای سهولت در امر خدمت رسانی و افزایش سرعت، تمامی این مراحل به صورت کاملا آنلاین انجام می شود.

با ما در تماس باشید

ما در وب سایت آی اس یار بر این باوریم که ترجمه تخصصی بسیار با کیفیت در تمامی رشته ها از جمله ترجمه تخصصی فقه و فلسفه، از حقوق اولیه محصلین گرانقدر است. از این رو تلاش خود را به کار بسته ایم تا ارائه انواع خدمات ترجمه را با کمترین هزینه ممکن و با این حال بالاترین کیفیت برای مشتری به انجام برسانیم. کافیست به بخش ثبت سفارش ترجمه در وب سایت ما رجوع کرده و ترجمه تخصصی فقه و فلسفه خود را به ما بسپارید تا پروژه تان به سرعت و باکیفیت به ثمر برسد.

درباره ما

شرکت آی اس یار در سال ۹۸ توسط ۲ نفر از متخصصان زبان انگلیسی و آی تی تاسیس شد. آی اس یار سامانه ای است که در آن خدمات ترجمه به زبان های مختلف ارائه می شود. مرکز ما نیز کیفیت ترجمه ها و امنیت پرداخت ها را تضمین می کند.در انتها باید به این موضوع پرداخت که هدف نهایی تیم ما در رفاه و آسایش هرچه بیشتر فارسی زبانان می باشد و امیدواریم بتوانیم در این راه کمکی شایان و راه گشای مردم عزیزمان باشیم.

logo-samandehi
اسکرول به بالا