قیمت ترجمه ها

قیمت ترجمه ها

لیست قیمت ترجمه مقاله

 

تعداد کلمات: یکی از مهمترین عاملی که در قیمت ترجمه متون موثر است، تعداد کلمات فایل مبدا است. متونی که  شامل کمتر از ۲۵۰ کلمه باشند ، دقیقا قیمت ۲۵۰ کلمه محاسبه می‌شود .

کیفیت مترجم: بسته به این که مهارت و سابقه مترجم چقدر باشد، هزینه ترجمه متفاوت است. سه سطح کیفی عمومی، نقره ای و طلایی به ترتیب متناظر با مترجمان تازه کار، مترجمان با تخصص نسبی و مترجمان باسابقه و مهارت بالا می‌باشد.

سرعت تحویل: هر چه زمان کمتری برای ترجمه در اختیار باشد، مترجم باید با فشار بیشتری کار کند که همین موضوع باعث افزایش دستمزد مترجم می‌شود.

زبان ترجمه : در شرایط عادی هزینه ترجمه انگلیسی به فارسی هیچ افزایش خواصی در بر نداشته ولی با توجه به کم بودن مترجم در سایر زبان مترجم هزینه  بیشتری برای ترجمه طلب می کنند

خدمات ویژه درخواستی: هزینه تایپ جداول و فرمول ها، یا طراحی فرمت یک مجله خاص، به مجموع هزینه سفارش اضافه می‌شود.

زمینه علمی متن: برخی از زمینه های علمی مترجمین کمتری دارند و هزینه بیشتری برای ترجمه طلب می کنند.

ولی نگران نباشید ما هوای جیبتان رو داریم 

 

 

تخفیف حجمی: هرچه حجم سفارش (تعداد کلمات) بیشتر باشد، از 5 تا 20 درصد کل قیمت سفارش مشمول تخفیف می‌شود.

 

تخفیف‌های مناسبتی: به مناسبت‌ها مختلف، از قبیل اعیاد، روز دانشجو، نمایشگاه‌ها و … تخفیفاتی در هزینه ترجمه لحاظ می‌شود.

زبان های دیگر به فارسی 

لیست قیمت ترجمه مقاله

ثبت سفارش

درباره ما

شرکت آی اس یار در سال ۹۸ توسط ۲ نفر از متخصصان زبان انگلیسی و آی تی تاسیس شد. آی اس یار سامانه ای است که در آن خدمات ترجمه به زبان های مختلف ارائه می شود. مرکز ما نیز کیفیت ترجمه ها و امنیت پرداخت ها را تضمین می کند.در انتها باید به این موضوع پرداخت که هدف نهایی تیم ما در رفاه و آسایش هرچه بیشتر فارسی زبانان می باشد و امیدواریم بتوانیم در این راه کمکی شایان و راه گشای مردم عزیزمان باشیم.

logo-samandehi
اسکرول به بالا